Ana sayfa

YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. şirket Profili

şirket Profili

2009 yılında kurulan YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD, HİDROLİK FİTTİNİN araştırma, geliştirme, üretim, satış ve servisi ile uğraşan profesyonel bir üreticidir.. Biz uygun ulaşım erişimi ile YUYAO ZHEJIANG'da bulunuyoruz.Sıkı kalite kontrol ve özenli müşteri hizmetlerine kendini adamış deneyimli personelimiz, gereksinimlerinizi tartışmak ve tam müşteri memnuniyeti sağlamak için her zaman hazırdır.Son yıllarda firmamız CNC, taşlama makinesi, KESME MAKİNESİ dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş ekipmanı tanıttı.Çin çevresindeki tüm şehirlerde ve illerde iyi satış yapan ürünlerimiz, Güneydoğu Asya gibi ülke ve bölgelerdeki müşterilere de ihraç edilmektedir.OEM ve ODM siparişlerini de memnuniyetle karşılıyoruz.İster kataloğumuzdan güncel bir ürün seçin, ister uygulamanız için mühendislik yardımı isteyin, kaynak bulma gereksinimleriniz hakkında müşteri hizmetleri merkezimizle görüşebilirsiniz.

 

7 gün içinde ODM tasarımı
Özelleştirme hizmetleri sunuyoruz.6 yıldan fazla deneyime sahip 4 Ar-Ge ekibinden oluşan ekibimiz, 7 gün içinde benzersiz olağanüstü ürünler tasarım çözümü sağlayabilir.Ve 10 günlük el yapımı fonksiyonel numune, tasarımınızın hızlı bir şekilde ortaya çıkmasını sağlar.

 

20 denizaşırı müşteriye hizmet
Avustralya, Rusya'dan 20'den fazla müşterimiz var.Arjantin, Güneydoğu Asya, bazı büyük markalara tedarik ve tüm dünyada mükemmel bir itibar oluşturmak.

 

24 saat içinde hızlı yanıt
8 yıllık deneyime sahip satış ekibi, teklifinize 24 saat içinde profesyonel ve hızlı bir şekilde en iyi çözümü sunacaktır.Ticaret Müdürü, QQ, Wechat on line, beklemeden bizimle anında iletişim kurmanız için her zaman size daha fazla yaklaşım sunar.

 

 

Fabrika bilgilerimizi bulun.aşağıda olduğu gibi:
Add.: Hayır 48, Xinmin Kuzey Yolu, Zhangting Kasabası, Yuyao Şehri, Zhejiang Eyaleti, Çin 315410
Tel.: +86-574-62981608

Sunduğumuz mükemmel hizmet hakkında daha fazla bilgi edinin.Sorularınızı bugün bize gönderin.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : OEM

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 2000000-3000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. Sertifikalar